top of page
Antrenör Filo

Personel Taşımacılığı

Şirketimiz bünyesinde profesyonel anlamda okul taşımacılığı departmanını 2005 yılında hizmete açmıştır. Hizmet sürecimizde ana faaliyetimiz öğrencilerimizi Evlerinden Okullarına, Okullarından evlerine güvenli bir şekilde Servis Araçlarımız ile ulaştırmaktır.

Öğrenci servis taşımacılığında yönetmeliklerden ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülükler doğrultusunda hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve mevzuatları sürekli takip ederek gerekli düzenlemeleri uygulamaya sokmak ve bu düzenlemeler doğrultusunda hizmetimizi eksiksiz yerine getirmek başlıca çabamızdır.

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet vermektir. Yarınlarımızın teminatı, gelecek umutlarımıza en üst düzeyde hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.

ÖZ ULUDAĞ TURİZM; İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki kamu ve özel sektöre ait okullarda öğrenci taşıma hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

Bünyemizde taşıdığımız bütün öğrencilerimiz Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Ayrıca S.O.S İNTERNATIONAL Ambulans Servisi A.Ş. ile yapmış olduğumuz anlaşma ile Seyahat halinde Acil istenmedik sağlık konuları ile ilgili Mobil Sağlık Hizmetini öğrencilerimizin hizmetine sunmuştur.

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup deneyimli uzman kadrosu ve modern araç filosu ile hizmet vermektedir. Bugün geniş kapasiteli araçları ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

ÖZ AĞDAŞ TURİZM; Müşterileri ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. 500’ü aşkın çeşitli tipteki araçlarımız ile misafirlerimizi güvenle sevdiklerine ulaştırmaktayız. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemekteyiz.

Güven Odaklı

 Temel prensibimiz misafirlerimizin güvenliğini ön planda tutmak ve maksimum düzeyde önlem almaktır.
Güveninizi boşa çıkarmayacak çaba ile varız.

Dakik ve Konforlu

Yaptığımız işin doğasını iyi biliyoruz işyerlerine misafirlerimizi zamanında konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz

bottom of page