top of page
Beyaz Minibüsler

Öğrenci Taşımacılığı

Şirketimiz bünyesinde profesyonel anlamda okul taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Hizmet sürecimizde ana faaliyetimiz öğrencilerimizi Evlerinden Okullarına, Okullarından evlerine güvenli bir şekilde Servis Araçlarımız ile ulaştırmaktır.

Öğrenci servis taşımacılığında yönetmeliklerden ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülükler doğrultusunda hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve mevzuatları sürekli takip ederek gerekli düzenlemeleri uygulamaya sokmak ve bu düzenlemeler doğrultusunda hizmetimizi eksiksiz yerine getirmek başlıca çabamızdır.

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet vermektir. Yarınlarımızın teminatı, gelecek umutlarımıza en üst düzeyde hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.

İstanbul’un çeşitli bölgelerindeki kamu ve özel sektöre ait okullarda öğrenci taşıma hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

Bünyemizde taşıdığımız bütün öğrencilerimiz Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır.

Güven Odaklı

Temel prensibimiz çocuklarımızın güvenliğini ön planda tutmak ve maksimum düzeyde önlem almaktır.
Güveninizi boşa çıkarmayacak çaba ile varız.

Dakik ve Konforlu

Yaptığımız işin doğasını iyi biliyoruz okuluna çocuklarımızı zamanında konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz

bottom of page